Prijavnik in napovednik

Nedelja, 5. 2. ob 10.00: Prosto igranje | Park Enigma, Kranj
Ponedeljek, 6. 5. ob 18.00: Kulturjenje: Ustanavljanje in vodenje društva / zavoda / ustanove | Mestni trg 35, Škofja Loka
Četrtek, 9. 5. ob 18.00: Kulturjenje: Pridobivanje statusov na področju kulture | Mestni trg 35, Škofja Loka
Ponedeljek, 13. 5. ob 18.00: Kulturjenje: Pridobivanje sredstev in projektno delo I. | Mestni trg 35, Škofja Loka
Četrtek 16. 5. ob 18.00: Kulturjenje: Pridobivanje sredstev in projektno delo II. | Mestni trg 35, Škofja Loka
Petek, 17. 5. ob 20.00: *Filmski klub: Pankrt | Kino Sora, Škofja Loka
Ponedeljek, 20. 5. ob 18.00: Kulturjenje: Različne oblike dela in avtorske pravice | Mestni trg 35, Škofja Loka
Ponedeljek, 27. 5 ob 20.00: Still Corners (UK) – 15 let Hafnerjevega memoriala | Škofjeloški grad, Škofja Loka

*zaradi lažje organizacije vas prosimo za prijavo preko spodnjega obrazca.


ARHIV (marec 2023 – …)

2024:

Sreda, 3. 4. ob 20.00: Haiku izziv | Instagram
Petek, 5. 4. ob 19.00: Razstava: Lan Mohorič Bonča | Galerija Martinova hiša, Škofja Loka
Nedelja, 7. 4. ob 10.00: Prosto igranje z društvom | Park Enigma, Kranj
*Četrtek, 11. 4. ob 19.00: Filmski klub: Zbudi me | Kino Sora, Škofja Loka
Sreda, 17. 4. ob 20.00: Svetovni dan haikuja | Facebook, Instagram
*Sobota, 27. 4. ob 20.00: Poslušalnica: Baltski izbor Brata Valentina | P42-8, Škofja Loka
Nedelja, 28. 4. ob 20.00: Kino: Otroci iz hotela Amerika | Mestni trg 35, Škofja Loka
Ponedeljek, 29. 4. ob 20.00: Koncert: Local blood (LT) + mal pre mal (SI) | Pr’ Pepet, Škofja Loka

Nedelja, 3. 3. ob 10.00: Prosto igranje z društvom Jadran | Park Enigma, Kranj
*Nedelja, 10. 3. ob 19.00: Jadranova glasbena poslušalnica | P42/8, Škofja Loka 
*Nedelja, 17. 3. ob 19.00: Jadranov filmski klub: Pošast | Kino Sora, Škofja Loka
*Sobota, 30. 3. ob 10.00: Jadranov knjižni klub | Pr’ Pepet, Škofja Loka

*Sobota, 3. 2. (odhod) po dogovoru: Ekskurzija – Slovenski punk in fotografija | Galerija CD, Ljubljana
Nedelja, 4. 2. ob 10.00: Prosto igranje z društvom Jadran | Park Enigma, Kranj
*Petek, 9. 2. (odhod) po dogovoru: Ekskurzija – Ottone Pesante + Nefarious Vermin | MCP, Postojna
*Sobota, 10. 2. ob 20.00: Jadranova glasbena poslušalnica / izbor Brata Valentina | P42/8, Škofja Loka
*Petek, 16. 2. ob 17.00: Kulturjenje: Organizacija dogodkov | Mestni trg 35, Škofja Loka
*Sobota, 17. 2. ob 17.00: Kulturjenje: Občevanje z javnostmi | Mestni trg 35, Škofja Loka
Petek, 23. 2. ob 20.00: Koncert: Vagina Corporation (MK) + Moving as a giant (SI) | Avla KD Železniki, Železniki
*Sobota, 24. 2. ob 17.00: Kulturjenje: Oblikovanje zvoka | Mestni trg 35, Škofja Loka
*Nedelja, 25. 2. ob 17:00: Kulturjenje: Oblikovanje luči | SiTi Teater, Ljubljana

Sobota. 27. 1. ob 13.00: Jadranov knjižni klub: Nevidna življenja + Trg delovne sile in sestava delavskega razreda | Pr’ Pepet, Škofja Loka* (prijava obvezna)

2023:

Sreda, 6. 12. ob 16.00: Jadranov knjižni klub: Bencin, stotinke in pogum; zgodovina dirk v Škofji Loki + Zen in umetnost vzdrževanja motornega kolesa | Prulček, Ljubljana
Petek, 22. 12. ob 20.00: Clockwork Voltage – Modular winter is coming – Loka v snegu 2023 | Mestni trg, Škofja Loka

Sobota, 4. 11. ob 16.00: Festival slabega filma in piva  | P42/8, Škofja Loka
Nedelja, 5. 11. ob 10.00: Prosto igranje s KUD Jadran | Park Enigma, Kranj
Nedelja, 5. 11. ob 19.00: Javna debata: “Rob na robu” | P42/8, Škofja Loka
Sreda, 8. 11 – Nedelja 19. 11.: Gremo na LIFFe | različne lokacije, Ljubljana
Petek, 24. 11. ob 19.00: 30 let – vizualni Krawal skozi čas (koprodukcija ROV Železniki) | Pr’ Pepet, Škofja Loka

Nedelja, 1. 10. ob 10.00: Prosto igranje s KUD Jadran | Park Enigma, Kranj
Četrtek, 5. 10. ob 17.00: Jadranova glasbena poslušalnica (izbira Brat Valentin) | P42/8, Škofja Loka
Četrtek, 19. 10. ob 17.00: Jadranova glasbena poslušalnica (izbira Brat Valentin) | P42/8, Škofja Loka
Sobota, 28. 10 ob 21.00: Koncert: Vojko V (organizacija Društvo SubArt, soorg. Društvo Jadran) | TrainStation SubArt, Kranj

Petek, 1. 9. ob 17.30: Otvoritev – prosto igranje s KUD Jadran | Park Enigma, Kranj
Sobota, 2. 9. ob 10.00: Otvoritev – prosto igranje s KUD Jadran | Park Enigma, Kranj
Petek, 8. 9. – Nedelja, 10. 9.: Cirkus v mestu (organizacija Zavod O, soorg. Društvo Jadran) | bivša vojašnica, Škofja Loka, Mestni trg
Nedelja, 17. 9. ob 18.00: Delavnica kritične pismenosti | P42/8, Škofja Loka
Sobota, 23. 9. ob 20.00: Moveknowledgement, Kleemar – Festival Pisana Loka 2023 | Pri Rdeči Ostrigi, Škofja Loka

Sobota, 3. 6. ob 15.30: Basket turnir: Vrzimo kapitalizem v koš #2 (3 na 3) | bivša vojašnica, Škofja Loka

Četrtek, 27. 7. – Petek, 4. 8. 2023: Festival In Memoriam prof. Peter Hafner #14 | Škofja Loka, Cerkno, Kranj, Železniki

Sobota, 20. 5. ob 18.00: Zvečer namiznih iger | Pri Rdeči Ostrigi, Škofja Loka
Četrtek, 25. 5. ob 19.00: Jadranova glasbena poslušalnica (izbira Brat Valentin) | P42/8, Škofja Loka
Sobota, 3. 6. ob 15.30: Basket turnir: Vrzimo kapitalizem v koš #2 (3 na 3) | bivša vojašnica, Škofja Loka
Sobota, 3. 6. ob 20.00: Koncert: El Perro (US), Ramoveš & Erič (SI) | letni vrt Pri Rdeči Ostrigi, Škofja Loka
Sreda, 7. 6. ob 20.00: Koncert: Dion Lunadon (US), Kavekanem (SI) | Pri Rdeči Ostrigi, Škofja Loka
Nedelja, 11. 6. ob 18.00: Jadranova glasbena poslušalnica (izbira Brat Valentin) | P42/8, Škofja Loka
Nedelja, 18. 6. ob 20.30: Koncert: Messer Chups (RU) | Klub Gromka, Ljubljana
Nedelja, 25. 6. ob 18.00: Jadranova glasbena poslušalnica (izbira Brat Valentin) | P42/8, Škofja Loka
Sobota, 30. 6. ob 18.00: Zvečer namiznih iger | Pri Rdeči Ostrigi, Škofja Loka
Nedelja, 2. 7. ob 11.00: Jadranov knjižni klub: Fragmenti ljubezenskega diskurza + Normalni ljudje | Prulček, Ljubljana

Ponedeljek, 8. 5. ob 19.00: Jadranova glasbena poslušalnica (izbira Brat Valentin) | P42/8, Škofja Loka
Sobota, 20. 5. ob 18.00: Zvečer namiznih iger | Pri Rdeči Ostrigi, Škofja Loka
Četrtek, 25. 5. ob 19.00: Jadranova glasbena poslušalnica (izbira Brat Valentin) | P42/8, Škofja Loka
Sobota, 3. 6. ob 15.30: Basket turnir: Vrzimo kapitalizem v koš #2 (3 na 3) | bivša vojašnica, Škofja Loka
Sobota, 3. 6. ob 20.00: Koncert: El Perro (US), Ramoveš & Erič (SI) | letni vrt Pri Rdeči Ostrigi, Škofja Loka
Sreda, 7. 6. ob 20.00: Koncert: Dion Lunadon (US), Kavekanem (SI) | Pri Rdeči Ostrigi, Škofja Loka
Nedelja, 11. 6. ob 18.00: Jadranova glasbena poslušalnica (izbira Brat Valentin) | P42/8, Škofja Loka
Nedelja, 18. 6. ob 20.30: Koncert: Messer Chups (RU) | Klub Gromka, Ljubljana
Nedelja, 25. 6. ob 18.00: Jadranova glasbena poslušalnica (izbira Brat Valentin) | P42/8, Škofja Loka
Sobota, 30. 6. ob 18.00: Zvečer namiznih iger | Pri Rdeči Ostrigi, Škofja Loka
Nedelja, 2. 7. ob 11.00: Jadranov knjižni klub: Fragmenti ljubezenskega diskurza + Normalni ljudje | Prulček, Ljubljana

Sobota, 1. 4. ob 20.00: Koncert: Klotljudi (RS), Disdrug (SI) | Kulturni dom Železniki, Železniki
Ponedeljek, 3. 4. ob 20.00: Jadranov haiku izziv | Instagram
Nedelja, 9. 4. ob 17.00: Jadranova glasbena poslušalnica (izbira Brat Valentin) | P42/8, Škofja Loka
Ponedeljek, 17. 4. ob 20.00: Svetovni dan haikuja | Facebook, Instagram
Sobota, 22. 4. ob 18.00: Zvečer namiznih iger | Pri Rdeči Ostrigi, Škofja Loka
Ponedeljek, 24. 4. ob 20.00: Koncert: King Automatic (FR) | Pr’ Pepet, Škofja Loka
Četrtek, 27. 4. ob 19.00: Jadranova glasbena poslušalnica (izbira Brat Valentin) | P42/8, Škofja Loka

Nedelja, 5. 3. ob 17.00: Jadranova glasbena poslušalnica (izbira Brat Valentin) | P42/8, Škofja Loka
Ponedeljek, 6. 3. ob 19.00: Delavnica: Radijska igra | P42/8, Škofja Loka
Petek, 17. 3. ob 20.00: Pokalica: CarlxJohnson, Opran Možgan, Rafuda | Pri Rdeči Ostrigi, Škofja Loka
Nedelja, 19. 3. ob 19.00 : Jadranova glasbena poslušalnica (izbira Brat Valentin) | P42/8, Škofja Loka
Sobota, 25. 3 ob 18.00.: Zvečer namiznih iger | Pri Rdeči Ostrigi, Škofja Loka
Nedelja, 26. 3. ob 15.00: Jadranov knjižni klub: Prva bitnost + King Kong | Prulček, Ljubljana
Petek, 31. 3 ob 20.00.: Koncert: Zahir | TrainStation SubArt, Kranj